Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ die casting mold for cylinder head ] αγώνας 115 προϊόντα.
Τραχιά φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων σχεδίου αυτοκινήτων με το σχέδιο ISO 9000 εργαλείων περιβλημάτων μηχανών
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
| Κατάσταση: | Νέα |
Χαμηλής πίεσης κυλίνδρων κεφαλιών φορμών χαμηλή αποτυχίας εκφόρτωση φορμών ποσοστού κατάλληλη
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Διαδικασία: | Ρίψη βαρύτητας, ρίψη χαμηλής πίεσης |
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
Σχέδιο εργαλείων ρίψεων κύβων αντίστασης διάβρωσης με τη φόρμα της DISA που γίνεται
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Τύπος: | DISA |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Μέρη κεφαλιών κυλίνδρων φορμών ρίψεων μετάλλων αργιλίου HRC45 A357
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Ζωή φορμών: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Μακρά ζωή που χρησιμοποιούν τις φόρμες ρίψεων μετάλλων, μόνιμη φόρμα που πετούν Eco φιλικό
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Τύπος: | χύτευση άμμου |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
EPS τεσσάρων κυλίνδρων επικεφαλής κράμα αργιλίου φορμών ρίψεων αφρού αυτοκινήτων χαμένο μέρη
| Όνομα: | Τεσσάρων κυλίνδρων κεφάλι με τις χαμένες φόρμες ρίψεων αφρού |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
| Υλικό Cating: | Κράμα αργιλίου |
Υψηλά σκληρότητας κυλίνδρων κεφαλιών σχέδια σχεδίου φορμών τρισδιάστατα από τη ρίψη επένδυσης
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Χαμηλή ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου συντήρησης που χρησιμοποιεί τη σκληρότητα >HRC45
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Χαμηλό χυτό κύβος αργίλιο συντήρησης που σχεδιάζει τις υψηλές λειτουργούσες θερμοκρασίες
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Μέρη μηχανημάτων ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου υψηλής ακρίβειας ADC12 ADC10
| Όνομα προϊόντων: | Μέρη μηχανημάτων ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Υψηλή ακρίβεια |

