Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ customizable lost foam casting molds ] αγώνας 17 προϊόντα.
Πλήρης διαδικασία CNC Αλουμινίου Μούχλα EPS Διευρυμένου Πολυστυρενίου Κασετίνα Μούχλα EPS Αφρού Μούχλα
| Όνομα προϊόντος: | EPS φόρμα αφρού |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Ναι |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
Μούχλα EPS φελιζόλ για προσαρμοσμένο κουτί φρούτων με πιστοποίηση ISO9001, προσαρμόσιμο
| Όνομα προϊόντος: | EPS φόρμα αφρού |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Ναι |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
CNC Προσαρμοσμένο Αλουμινίου EPS Φόμιμο Τάγμα Επεκτάσιμο Πολυστυρένιο EPS Τάγμα Ψαροκουτί
| Όνομα προϊόντος: | EPS φόρμα αφρού |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Ναι |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
Τμήματα αυτοκινήτων εξατομικευμένων με CNC Τετραάξια Μεταποίηση Αλουμινίου Λύξης Περισίπτωσης Προφίλ Εργαλεία Λουστρών Λουστρών Επεξεργασία Χύτευσης Υπηρεσίες
| Ονομασία προϊόντος: | Τμήματα χύτευσης |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας: | 100% Επιθεώρηση |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Cnc που επεξεργάζεται τη ρίψη κύβων κραμάτων αλουμινίου για τα μέρη αυτοκινήτου στη μηχανή
| Βάρος: | 1-100kg |
|---|---|
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
OEM Custom Aluminium Alloy Die Casting Αυτοκινητικά ανταλλακτικά Custom Die Cast Aluminum Part
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
OEM Custom Aluminium Alloy Die Casting Mold για ποδήλατο με ηλεκτρικό αυτοκίνητο
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |

