Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ customizable aluminum die casting parts ] αγώνας 16 προϊόντα.
Ελαττωματική βαρύτητα χαμηλής πίεσης
| Ονομασία του προϊόντος: | φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | - Ναι, ναι. |
| Απομόρφωση: | Αυτοματοποιημένο |
Προσαρμοσμένα εξαρτήματα χύτευσης αλουμινίου ακριβείας Προσαρμόσιμο λογότυπο Μηχανή μεταλλικού κράματος Αλουμινίου χύτευσης χύτευσης
| Ονομασία προϊόντος: | Τμήματα χύτευσης |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας: | 100% Επιθεώρηση |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Τμήματα αυτοκινήτων εξατομικευμένων με CNC Τετραάξια Μεταποίηση Αλουμινίου Λύξης Περισίπτωσης Προφίλ Εργαλεία Λουστρών Λουστρών Επεξεργασία Χύτευσης Υπηρεσίες
| Ονομασία προϊόντος: | Τμήματα χύτευσης |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας: | 100% Επιθεώρηση |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Μηχανή CNC ακριβείας Μεταλλική Στύλιξη Σχήματος Τυποποίησης Αλουμινίου Die Casting Mold Factory για τα μεταλλικά εξαρτήματα
| Ονομασία του προϊόντος: | Σχήματα χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Διαδικασία: | Χύτευση +Εργασία ((Εάν χρειαστεί) +Επεξεργαστές επιφάνειας |
| Υλικό φορμών: | 738H |
Χυτά καλούπια χύτευσης με πίεση από κράμα αλουμινίου Προϊόντα αλουμινίου Κατασκευασμένα κατά παραγγελία
| Ονομασία του προϊόντος: | φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | - Ναι, ναι. |
| Απομόρφωση: | Αυτοματοποιημένο |
Κατασκευαστής καλούπιας υψηλής ακρίβειας που παράγει καλούπια χύτευσης με θραύση από κράμα αλουμινίου
| Ονομασία του προϊόντος: | φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Λογισμικό σχεδιασμού: | CAD |
| Τύπος σχεδίασης: | 3D.STP. STEP. IGS. PRT. |
OEM Custom Aluminium Alloy Die Casting Αυτοκινητικά ανταλλακτικά Custom Die Cast Aluminum Part
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Cnc που επεξεργάζεται τη ρίψη κύβων κραμάτων αλουμινίου για τα μέρη αυτοκινήτου στη μηχανή
| Βάρος: | 1-100kg |
|---|---|
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
OEM Custom Aluminium Alloy Die Casting Mold για ποδήλατο με ηλεκτρικό αυτοκίνητο
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Εξατομικεύσιμη μηχανών φόρμα αφρού κατοικίας χαμένη με τη χαμένη κάνοντας διαδικασία ρίψης αφρού
| Ονομασία: | Φόρμα κατοικίας Motot |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |

