Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ custom processing aluminum alloy casting ] αγώνας 550 προϊόντα.
Κρύα ανταλλακτικά ρίψεων κύβων αιθουσών αλουμινίου Al6063
| Όνομα προϊόντων: | κρύα ρίψη κύβων αιθουσών |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο Al6063 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Μετριάζοντας ανοπτώντας θερμική επεξεργασία ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου ODM cOem
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου ODM |
|---|---|
| ODM COEM: | ναι |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Μέρη γεωργικών μηχανημάτων ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης αλουμινίου φραγμών κυλίνδρων
| όνομα προϊόντων: | A380 χυτό κύβος αργίλιο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Υψηλή ακρίβεια που κάνει τις φόρμες για το μέταλλο που πετούν το ακριβές αποδοτικό σχέδιο
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Προσεκτικές ρίψη και φόρμα φραγμών κυλίνδρων ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου σχεδίου
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Μακράς διαρκείας χρησιμοποιώντας ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου που χρησιμοποιεί τη σκληρότητα >HRC45
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου αυτοκινήτων υλικού αυτόματο Demoulding ISO 9001
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Υψηλής αντοχής σχέδιο φορμών ρίψεων κύβων, χυτή κύβος μακράς διαρκείας χρησιμοποίηση σχεδίασης
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου cOem για την κατεργασία του αυτόματου ανταλλακτικού μοτοσικλετών
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Τραχύ σχέδιο φορμών υψηλής ακρίβειας αργιλίου με το ακριβές αποδοτικό σχέδιο
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | ISO, ISO 9000 |
| Demoulding: | Αυτόματη |

