Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ custom processing aluminum alloy casting ] αγώνας 548 προϊόντα.
Μεταλλική σφυρηλατική μούχλα Επενδυτικό χύτευση κενού Ειδικά σχήματα σφυρηλατημάτων Μούχλα
| Ονομασία του προϊόντος: | Σχήματα χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Πλαστικό μούχλα ένεσης |
| Υλικό μούχλας: | 738H |
Προσαρμοσμένα καλούπια χύτευσης άμμου για αυτοκίνητα και υλικό
| Όνομα προϊόντος: | Χύτευση από άμμο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εργαλεία, αυτοκίνητο |
| Αφαίρεση καλουπιού: | Αυτόματο |
Υψηλή ηλεκτρική αγωγιμότητα σχεδίου εργαλείων ρίψεων κύβων φορμών ηλεκτροδίων
| Διαμόρφωση κατάστασης λειτουργίας: | Die Casting |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | χυτή παραγωγή φορμών αργιλίου κύβος |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
Αυτοκινητική βιομηχανία 4mm πετώντας κιβώτιο άμμου cOem 0.01mm
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο, χάλυβας, φαιός σίδηρος |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Η ομαλή επιφάνεια τελειώνει τα πολυ ανταλλακτικά μοτοσικλετών ρίψεων κύβων φορμών κοιλοτήτων αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Πολυ φόρμα κοιλοτήτων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Προσαρμοσμένα Μεγάλα Χυτά Καλούπια Πρεμίου Μετάλλου Αλουμινίου Χύτευσης με Βαρύτητα
| Ονομασία του προϊόντος: | φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | - Ναι, ναι. |
| Απομόρφωση: | Αυτοματοποιημένο |
Αξιόπιστες φόρμες ρίψεων μετάλλων αλουμινίου αντιδιαβρωτικές για το μέρος μηχανημάτων
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
HRC45 κεφάλι κυλίνδρων φορμών ρίψεων μετάλλων, όλκιμος σίδηρος που πετά την πιστοποίηση του ISO
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Ρίψη φαιού σιδήρου αλουμινίου κεφαλιών κυλίνδρων/προσαρμοσμένα μέρη μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Φόρμες ρίψεων μετάλλων κύβων HRC45 κεφαλιών κυλίνδρων μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |

