Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ custom processing aluminum alloy casting ] αγώνας 549 προϊόντα.
H97 υποστήριξη αλουμινίου οχημάτων φορμών ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης
| Όνομα προϊόντων: | Υποστήριξη αλουμινίου οχημάτων |
|---|---|
| Τύπος: | Φόρμα ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή ακρίβεια |
Το οπίσθιο τμήμα φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου θερμικής επεξεργασίας τοποθετεί τα μέρη αυτοκινήτου
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Αυτοκινητικά μέρη φραγμών κυλίνδρων ρίψεων χαμηλής πίεσης θερμικής επεξεργασίας
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Καινοτομία εξατομικευμένη φθηνή αλουμίνιο αυτοκινητικά εξαρτήματα επενδύσεις χύτευση πεθαίνει χύτευση μέρη καλούπια
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Υπηρεσίες OEM Βιομηχανικού Χύτευσης Μέταλλα Χύτευσης Σκηνοθεσίας Εργασία ομαλής επιφάνειας
| Ονομασία προϊόντος: | φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Διαδικασία: | Χύτευση +Εργασία ((Εάν χρειαστεί) +Επεξεργαστές επιφάνειας |
| Υλικό μούχλας: | 738H |
Μηχανή CNC ακριβείας Μεταλλική Στύλιξη Σχήματος Τυποποίησης Αλουμινίου Die Casting Mold Factory για τα μεταλλικά εξαρτήματα
| Ονομασία του προϊόντος: | Σχήματα χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Διαδικασία: | Χύτευση +Εργασία ((Εάν χρειαστεί) +Επεξεργαστές επιφάνειας |
| Υλικό φορμών: | 738H |
Προσαρμοσμένα μεταλλικά καλούπια Αλουμινίου Diecasting Ένεση κατασκευής καλούπιας OEM Machine Mold
| Ονομασία του προϊόντος: | Σχήματα χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Διαδικασία: | Χύτευση +Εργασία ((Εάν χρειαστεί) +Επεξεργαστές επιφάνειας |
| Υλικό μούχλας: | 738H |
OEM Metal Part Custom CNC Aluminium Metal Injection Molding Parts Die Casting Mold Κάνετε
| Ονομασία του προϊόντος: | Σχήματα χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Διαδικασία: | Χύτευση +Εργασία ((Εάν χρειαστεί) +Επεξεργαστές επιφάνειας |
| Υλικό μούχλας: | 738H |
Προσαρμοσμένο γρήγορο πρωτότυπο εργαλεία πεθαίνει χύτευση χύτευση αυτοκινητοδυναμικά εξαρτήματα αλουμινίου αυτοκίνητο προφυλακτήρα καλούπι
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Τμήματα αυτοκινήτων Σχεδιασμός καλούπιων κατασκευαστής Προσαρμογή υπηρεσία Τμήματα αυτοκινήτων ABS υψηλής ακρίβειας χύτευση
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |

