Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ custom processing aluminum alloy casting ] αγώνας 548 προϊόντα.
Υψηλή υποβολή σε ανοδική οξείδωση επιχρωμίωσης φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου σκληρότητας
| Όνομα προϊόντων: | υψηλή φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου σκληρότητας |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτόματος |
Προσαρμοσμένη θερμική επεξεργασία συνημμένων φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου LKM
| Όνομα: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου LKM |
|---|---|
| Χρώμα μετάλλων: | Μαύρο μέταλλο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Αυτοκίνητη φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου χυτηρίων A380 A360 ADC12
| Όνομα προϊόντων: | Αυτοκίνητη φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτόματος |
CNC που επεξεργάζεται τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου στη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτόματος |
Die Casting Manufacturers Precision Custom Aluminum Gravity Die Casting Housing Service Magnesium Zinc Alloy Die Casting Parts
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Πρότυπο: | Προδιαγραφή πελατών |
Ανθεκτικό χυτοσυσκευασμένο αλουμίνιο εργαλεία εξατομικευμένο καλούπι αλουμίνιο μηχανήματα εξοπλισμός κατοικία μέρη
| Όνομα προϊόντος: | Σχεδιάσεις |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτική |
| Υλικό μούχλα: | Αλουμίνιο |
Die Casting Aluminum Parts Zinc Mould Aluminium Gravity Auto Alloy Mold Automobile Automatic Centrifugal Aviation Die Casting
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |
Κράματα αλουμινίου ρίψεων κύβων ISO3522-84 ADC12 για Heatsink
| Όνομα προϊόντων: | Κράματα αλουμινίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Heatsink |
| Demoulding: | αυτόματος |
Λεπτός τελειώστε τις φόρμες αργιλίου συνήθειας, κατεργασία ακρίβειας φορμών ρίψεων αφρού
| Υλικό φορμών: | EPS |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | ISO, ISO 9000 |
| Τύπος:: | Καλούπι αφρού EPS |
Χυτή σχεδίαση αργιλίου υψηλής ακρίβειας κύβος για το μέταλλο που πετά το ακριβές αποδοτικό σχέδιο
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |

