Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ core cavity mold ] αγώνας 187 προϊόντα.
Κρύα φόρμα αλουμινίου κιβωτίων πυρήνων που κάνει, τραχύ σχέδιο φορμών ρίψεων συνήθειας
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Φόρμες ρίψεων μετάλλων υψηλής ακρίβειας 50000 διάρκεια ζωής πυροβολισμών με το σχέδιο σχεδίασης
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
|---|---|
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Φόρμα κατοικίας κουδουνιών ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης αργιλίου LPDC
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα κατοικίας κουδουνιών |
|---|---|
| Τύπος: | Ρίψη κύβων χαμηλής πίεσης αργιλίου |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή ακρίβεια |
Κατασκευαστής μούχλας PVC Μούχλας πλαστικής ένεσης για αυτοκινητοβιομηχανική λάμπα/μέρη
| Ονομασία: | Καλούπι Πλαστικής Έγχυσης |
|---|---|
| Mold Life: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Κατεργασία με θερμοκρασία |
Φόρμες ρίψεων μετάλλων υψηλής ακρίβειας 50000 υψηλή αποδοτικότητα παραγωγής διάρκειας ζωής πυροβολισμών
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
|---|---|
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
738H Σχήματα χύτευσης μετάλλου για κεφαλές κυλίνδρων με διάρκεια ζωής 500K-1M
| Όνομα προϊόντος: | Σχήματα χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Υλικό μούχλα: | 738H |
| Κοιλότητα: | Ενιαίος ή πολλαπλάσιος |
Προσαρμοσμένος πυρήνας άμμου φορμών κεφαλιών κυλίνδρων ρίψεων κύβων αργιλίου υψηλής αντοχής
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Τύπος: | χύτευση άμμου |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Κρύα φόρμα αλουμινίου κιβωτίων πυρήνων που κάνει, φόρμες ρίψεων συνήθειας που συγκεντρώνονται εύκολα
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Επί παραγγελία συνέλευση Subframe φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου μπροστινό και πίσω μέρος
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτόματος |
Φόρμα ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης αλουμινίου για μπροστινό και πίσω μέρος τη συνέλευση Subframe
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Επίστρωμα σκονών |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτόματος |

