Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ cnc machining aluminium alloy die casting ] αγώνας 439 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο χρώμα φορμών ρίψεων κύβων πίεσης αργιλίου για τη σχηματοποίηση της γραμμής
| Σχέδιο προϊόντος: | Προσαρμοσμένος ως σχέδια ή δείγματα των πελατών |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
Προσαρμοσμένο αργίλιο χρώμα ρίψης φορμών αργιλίου μόνιμο για τη σχηματοποίηση της γραμμής
| Σχέδιο προϊόντος: | Προσαρμοσμένος ως σχέδια ή δείγματα των πελατών |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
Προσαρμοσμένη επεξεργασία ακριβείας Υπηρεσίες χύτευσης αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Τμήματα χύτευσης |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας: | 100% Επιθεώρηση |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Καινοτομία εξατομικευμένη φθηνή αλουμίνιο αυτοκινητικά εξαρτήματα επενδύσεις χύτευση πεθαίνει χύτευση μέρη καλούπια
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Κατεργασία υψηλής ακρίβειας εργαλείων ρίψης μετάλλων χαμηλής πίεσης κραμάτων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Demoulding: | Αυτόματη |
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
Προσαρμοσμένη κατεργασία υψηλής ακρίβειας αργιλίου ρίψης φορμών μετάλλων μόνιμη
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Σειρά προϊόντων: | Μέρη αυτοκινήτου, μοτοσικλέτα |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Υψηλής αντοχής φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου, θερμική επεξεργασία φορμών ρίψεων μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Σειρά προϊόντων: | μέρη αυτοκινήτου, μοτοσικλέτα, ελαφρύς, βιομηχανική, έπιπλα |
Οι επαναχρησιμοποιήσιμες φόρμες ρίψεων μετάλλων μερών αυτοκινήτου, πρόστιμο φορμών ρίψεων συνήθειας τελειώνουν
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Σχέδιο εργαλείων ρίψεων κύβων πίεσης, μόνιμη φόρμα που πετά το ISO 9001
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
| Σειρά προϊόντων: | μέρη αυτοκινήτου, μοτοσικλέτα, ελαφρύς, βιομηχανική, έπιπλα |
Σχέδιο εργαλείων ρίψεων κύβων πίεσης, μόνιμη ρίψη φορμών για το μέρος μηχανημάτων
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |

