Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ cnc machining aluminium alloy die casting ] αγώνας 458 προϊόντα.
ISO9001 Πιστοποιημένο Πολλαπλό Σωλήνα Χύτευσης Χύτευσης Χύτευσης Χύτευσης Χύτευσης Χύτευσης Χύτευσης Χύτευσης Χύτευσης Χύτευσης Χύτευσης Χύτευσης
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα χύτευσης |
|---|---|
| Ποιοτικός έλεγχος: | 100% επιθεώρηση |
| Ζωή μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Ανθεκτική συγκεντρωμένη φορμών ρίψεων κύβων πίεσης φύσης εύκολα σταθερότητα διαστατική
| Σειρά προϊόντων: | μέρη αυτοκινήτου, μοτοσικλέτα, ελαφρύς, βιομηχανική, έπιπλα |
|---|---|
| Χρώμα μετάλλων: | Μαύρο μέταλλο |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Άσπρος σίδηρος πίεση πετσέτα χύτευσης τετρακύλινδρο μπλοκ
| Πλεονεκτήματα: | Υψηλή ακρίβεια,καλύτερη αντοχή στην τράβηξη,υψηλότερη παραγωγή |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένα |
| χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Headboard μηχανών προσαρμοσμένη αντίσταση διάβρωσης χρώματος φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | χυτή παραγωγή φορμών αργιλίου κύβος |
| Υπηρεσία: | ODM cOem που προσαρμόζεται |
ADC12 πολλαπλάσια κοιλότητα φορμών ρίψεων κύβων πίεσης Al, κοιλότητα μονάδων
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης Al |
|---|---|
| Υλικό: | ADC12 Al |
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
ACD10 φωτισμός Componets Moto Accessoies φορμών ρίψεων κύβων πίεσης
| Όνομα προϊόντων: | ACD10 φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
| Σειρά προϊόντων: | Βιομηχανικός, έπιπλα |
Βιομηχανικά εξαρτήματα εξοπλισμού κραμάτων αλουμινίου ρίψεων κύβων χυτηρίων A356
| Όνομα προϊόντων: | Κράματα αλουμινίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Υλικό: | A356 |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικά εξαρτήματα εξοπλισμού |
Custom CNC Machined Aluminum Die Casting ADC12 Parts Service Alloy Manufacturer Zinc Alloy Mould Gravity Casting
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση. Χαραγμένο. Υφή |
Custom Service Permanent Mold Casting A356 Gravity Casting Aluminum Alloy Gravity Castings
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |
Precision Aluminum Alloy Auto Car Spare Parts Gravity Die Casting Mould Manufacturer Offering Quality Casting Services
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση. Χαραγμένο. Υφή |

