Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ automobiles lost foam mould ] αγώνας 182 προϊόντα.
Χυτό κύβος αργίλιο αυτοκινήτων που σχεδιάζει την κατάλληλη εκφόρτωση φορμών για το μέρος μηχανημάτων
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Φόρμες ρίψεων συνήθειας υψηλής επίδοσης, θερμική επεξεργασία φορμών ρίψεων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Επαγγελματική αντίσταση διάβρωσης φορμών ρίψεων κύβων με το σχέδιο σχεδίασης
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Χαμηλό χυτό κύβος αργίλιο συντήρησης που σχεδιάζει τις υψηλές λειτουργούσες θερμοκρασίες
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Χυτό κύβος αργίλιο υψηλής επίδοσης που σχεδιάζει την αντιδιαβρωτική μακρύτερη ζωή
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
A356 επεξεργασμένη στη μηχανή CNC στίλβωση επιστρώματος σκονών ρίψεων κύβων βαρύτητας αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Επεξεργασμένη στη μηχανή CNC ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Χάλυβας χύτευσης μεταλλικών καλούπιων
| Ονομασία του προϊόντος: | Προσωρινή θήκη μετάδοσης |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Καλούπι άμμου |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καλύψη σε σκόνη / Ζωγραφική |
Το οπίσθιο τμήμα φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου θερμικής επεξεργασίας τοποθετεί τα μέρη αυτοκινήτου
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Τυλιζόμενα κράματα αλουμινίου αυξάνουν την H διπλή κίνηση εμπρός και πίσω
| Ονομασία του προϊόντος: | H Δύο κινητήρες εμπρός και πίσω |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Άλλοι χημικοί παράγοντες |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Αυτόματη ρίψη κραμάτων αργιλίου Demoulding A380 ADC12
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο, χάλυβας, φαιός σίδηρος |
| Demoulding: | Αυτόματος |

