Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ automobiles lost foam mould ] αγώνας 182 προϊόντα.
Αυτόματη ζωή φορμών πυροβολισμών φορμών 50000-100000 κεφαλιών κυλίνδρων γραμμών σχηματοποίησης
| Όνομα Προϊόντος: | Υδροθάλαμος |
|---|---|
| Τύπος: | χύτευση άμμου |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Υψηλές φόρμες ρίψεων αργιλίου σκληρότητας επαναχρησιμοποιήσιμες για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Αυτόματο προσαρμοσμένο φόρμα σχέδιο κεφαλιών κυλίνδρων γραμμών σχηματοποίησης για το αυτοκίνητο
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
| Υλικό φορμών: | Χάλυβας, αλουμίνιο |
Σχέδιο εργαλείων ρίψεων κύβων αντίστασης διάβρωσης με τη φόρμα της DISA που γίνεται
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Τύπος: | DISA |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Λεπτός τελειώστε τη ζωή φορμών πυροβολισμών ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου 50000-100000
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Λεπτός τελειώστε χυτό το κύβος αργίλιο σχεδιάζοντας τη ζωή φορμών πυροβολισμών 50000-100000
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Υψηλή κατεργασίας σχεδίαση αργιλίου ανοχής χυτή κύβος για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
Το αξιόπιστο χυτό κύβος αργίλιο υλικού που σχεδιάζει την ομαλή επιφάνεια τελειώνει το ISO 9001
| Demoulding: | Αυτόματος |
|---|---|
| Ζωή φορμών: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Υψηλό ακαμψίας μόνιμο φορμών κύβων ρίψεων εργαλείων ποσοστό αποτυχίας σχεδίου χαμηλό
| Ζωή φορμών: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
|---|---|
| Σειρά προϊόντων: | Αυτοκίνητο, υλικό |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Die Casting Aluminum Parts Zinc Mould Aluminium Gravity Auto Alloy Mold Automobile Automatic Centrifugal Aviation Die Casting
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |

