Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ auto aluminium die casting mold ] αγώνας 712 προϊόντα.
OEM Προσαρμοσμένο χύτευση αλουμινίου ηλεκτρικού κινητήρα Σώμα αλουμινίου χύτευση αυτοκινήτων / ανταλλακτικών αυτοκινήτων / κινητήρα / αντλία / εξαρτήματα κινητήρα
| Ονομασία προϊόντος: | Τμήματα χύτευσης |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας: | 100% Επιθεώρηση |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Τμήματα από αλουμίνιο χύτευσης χύτευσης χύτευσης
| Ονομασία του προϊόντος: | φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου συνήθειας |
|---|---|
| QC σύστημα: | 100% επιθεώρηση πριν από την αποστολή, ποσοστό OK προϊόντος 99,8% |
| Σχεδίαση: | Παρέχεται από τον πελάτη, ή σχεδιάζεται σύμφωνα με το δείγμα |
Φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου υψηλής ακρίβειας για την ηλεκτρονική, έπιπλα
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτόματος |
Τμήματα φορμών ρίψεων κύβων πίεσης σχεδίου συνήθειας που επεξεργάζονται το μέρος στη μηχανή
| Μάρκα | Liushi |
|---|---|
| Model Number | Low Pressure Aluminum Casting Mold |
Μέρη ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου χυτηρίων A356 A319 ως σχέδιο
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Τμήματα αυτοκινήτων Εργαλεία Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα
| Ονομασία του προϊόντος: | Σχήματα χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Διαδικασία: | Χύτευση +Εργασία ((Εάν χρειαστεί) +Επεξεργαστές επιφάνειας |
| Υλικό φορμών: | 738H |
Χυτή κύβος μερών αυτοκινήτου εκφόρτωση φορμών φορμών κατάλληλη για τα μέρη μηχανημάτων
| όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Οι επαναχρησιμοποιήσιμες φόρμες ρίψεων μετάλλων μερών αυτοκινήτου, πρόστιμο φορμών ρίψεων συνήθειας τελειώνουν
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Χαμηλή φόρμα αλουμινίου φορμών ρίψεων συνήθειας συντήρησης που κάνει τη θερμική επεξεργασία
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Άμμου πυρήνων επίδειξης πίεσης κύβων ρίψεων μακρύτερη ζωή συντήρησης φορμών χαμηλή
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
| Demoulding: | Αυτόματη |

