Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium die casting mould polishing ] αγώνας 812 προϊόντα.
Μπροστινό πλαίσιο φορμών ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης κραμάτων αργιλίου για το αυτοκίνητο
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Custom Die Cast Mould for Pressure Aluminum Single or Multiple Cavities or One Tooling With Different Parts
| Όνομα προϊόντος: | Εργαλεία χύτευσης |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτική |
| Υλικό μούχλα: | Αλουμίνιο |
Factory Die Cast Mold Gravity Die Casting Mold Aluminium Mould Die Casting Mold
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση. Χαραγμένο. Υφή |
Θαλάσσιο υλικό μερών κατασκευής ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου συνήθειας A365
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Ανοχή 0.010.05mm κράματα ρίψεων κύβων αργιλίου για αυτοκινητικό ιατρικό
| Όνομα προϊόντων: | Κράματα ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Ανοχή: | Ανοχή 0.010.05mm |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Υψηλής Ποιότητας Επαγγελματικά Προσαρμοσμένα Μούχλες Χύτευσης Υπό Πίεση Αλουμινίου H13 Μηχανικά Μούχλες Προμηθευτές Εξαρτημάτων Ακριβείας
| Όνομα προϊόντος: | Πολυ φόρμα κοιλοτήτων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Ναί |
| Απομνημόνευση: | Αυτόματο |
Χαμένη cOem φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης αφρού πετώντας για την κάλυψη κιβωτίων εργαλείων αλουμινίου
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
| Τύπος: | Χαμένη ρίψη αφρού |
Χυτό κύβος αργίλιο υψηλής επίδοσης που σχεδιάζει την αντιδιαβρωτική μακρύτερη ζωή
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Εξατομικεύσιμη ρίψη φορμών άμμου φορμών ρίψεων άμμου αλουμινίου υψηλής ακρίβειας
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Ανοξείδωτο, χάλυβας άνθρακα, χάλυβας κραμάτων, ή άλλο υλικό |
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
Εργαλεία Σκηνοειδών Αλουμινίου Σκηνοειδών Σκηνοειδών Σκηνοειδών CNC Υπηρεσία Σκηνοειδών πλαστικών
| Όνομα προϊόντος: | Σχεδιάσεις |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτική |
| Υλικό μούχλα: | Αλουμίνιο |

