Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ alloy aluminium die casting mould ] αγώνας 490 προϊόντα.
Υποβάλτε σε ανοδική οξείδωση το πάχος 3mm κράμα αργιλίου που πετά Cnc επεξεργαμένος την υπηρεσία στη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Επεξεργασμένη στη μηχανή ποιότητα επιφάνειας: | RA 0.8-Ra3.2 |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Ρίψη άμμου βαρύτητας φορμών ρίψεων κραμάτων αργιλίου συνήθειας Lm6 A206
| Όνομα προϊόντων: | A206 ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Τμήματα αυτοκινήτων Εργαλεία Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα
| Ονομασία του προϊόντος: | Σχήματα χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Διαδικασία: | Χύτευση +Εργασία ((Εάν χρειαστεί) +Επεξεργαστές επιφάνειας |
| Υλικό φορμών: | 738H |
Ρίψη φαιού σιδήρου αλουμινίου κεφαλιών κυλίνδρων/προσαρμοσμένα μέρη μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Φόρμες ρίψεων μετάλλων κύβων HRC45 κεφαλιών κυλίνδρων μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
HRC45 κεφάλι κυλίνδρων φορμών ρίψεων μετάλλων, όλκιμος σίδηρος που πετά την πιστοποίηση του ISO
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Κράμα αργιλίου μερών LM20 LM24 αυτοκινήτων που πετά την πολωνική επένδυση ψευδάργυρου
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Μεταλλική σφυρηλατική μούχλα Επενδυτικό χύτευση κενού Ειδικά σχήματα σφυρηλατημάτων Μούχλα
| Ονομασία του προϊόντος: | Σχήματα χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Πλαστικό μούχλα ένεσης |
| Υλικό μούχλας: | 738H |
Φόρμα αλουμινίου μερών μηχανών που κάνει από τη βαρύτητα που πετά τη χαμηλή ρίψη Presuree
| Όνομα Προϊόντος: | φραγμός κυλίνδρων |
|---|---|
| Τύπος: | χύτευση βαρύτητας |
| Σειρά προϊόντων: | υλικό, αυτοκίνητο |
Custom Casting Non-ferrous Casting Aluminium Alloy Casting Low Volume Casting Permanent Mold Casting Complex
| Όνομα προϊόντος: | μόνιμη ρίψη φορμών |
|---|---|
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
| Διάρκεια ζωής: | 500.000-1.000.000 βολές |

